Paryski styl, szyk i klasa, czyli wyjątkowe wesele w klubie Scenografia w Łodzi

Niepowtarzalny klimat surowych kotłów połączony z paryską delikatnością i oni – Wioleta i Krzysztof, którzy bez wątpienia wiedzą, czego chcą od życia.

To może ja opowiem, bo Krzysiek pamięta zupełnie inna historię naszego poznania. – Zaczyna mówić Wioleta i kontynuuje. – Pierwszy raz spotkaliśmy się na studiach 9 lat temu, a nie tak jak twierdzi Krzysztof trzy lata później. – Obydwoje zaczynają się śmiać i czule na siebie patrzą. – Biegaliśmy wtedy i tak jakoś trafiliśmy na siebie. Widzicie, już wtedy wiedzieliśmy, że wybierzemy Wspólna Drogę – śmieją się, a my oblewamy się rumieńcami. I tak nasze życie się potoczyło, że od razu poczuliśmy, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Połączyła nas nie tylko nasza miłość, ale i ogromna sympatia do zwierzaków, co zobaczycie na zdjęciach ślubnych. – Opowiada Wioleta. Do wspólnego domu każde z nas zabrało swojego zwierzaka, a z czasem dołączył do nas jeszcze jeden członek rodziny. Nasze zaręczyny odbyły się w Pradze. Lało wtedy jak z cebra! – czule śmieją się, patrząc sobie w oczy, po czym Krzysztof dodaje. – Tak naprawdę nie mieliśmy sprecyzowanej wizji naszego ślubu i wesela. Kochamy Łódź i chcieliśmy, żeby wszystko odbyło się w tym mieście, w charakterystycznych miejscach i chyba całkiem fajnie nam to wyszło!

Przygotowania ślubne w Łodzi

Wiecie co? Mamy ogromne szczęście, że na naszej drodze spotykamy tak niezwykłych i inspirujących ludzi. Do ich grona zaliczamy również Wioletę i Krzysztofa, którzy urzekli nas swoją szczerością, pomysłowością i entuzjazmem. Celebrowanie ich wyjątkowego dnia zaczęliśmy od przygotowań, które odbyły się w ich domu w Łodzi. Narzeczeni wybrali miejsce, w którym czują się swobodnie i jednocześnie takie, które jest dla nich ważne. Zadbali o najdrobniejsze detale, a my mieliśmy pełne ręce roboty, by uchwycić wszystko na zdjęciach. Całe szczęście, że asystowali nam pozostali domownicy – Bela i Pola. Zarówno Wioleta, jak i Krzysztof byli niezwykle spokojni. Obyło się bez nerwowej atmosfery, pośpiechu i zastanawiania, czy wszystko na pewno jest gotowe. Mieli po prostu pewność, że to ich dzień – bez sztuczności i zadowalania innych. Zadbali o to, by dzień ślubu spędzić w gronie najbliższych im osób i w wyjątkowym miejscu.

Oryginalny ślub w EC1 Centrum Nauki i Techniki w Łodzi

Nie każdy wie, ale ślub wcale nie musi odbywać się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Możecie wybrać dowolne miejsce, oczywiście jeśli zostaną spełnione odpowiednie warunki, czyli zachowana uroczysta forma wydarzenia i bezpieczeństwo uczestników. Dla tych, którzy marzą o ślubie w ważnym dla siebie miejscu, to dobra wiadomość. Z takiego przywileju skorzystali także Wioleta i Krzysztof, wybierając na uroczystość zaślubin EC1 Centrum Nauki i Techniki w Łodzi. Elektrociepłownia cieszy się coraz większą popularnością wśród Par Młodych, oferując nietuzinkową scenerię i niepowtarzalny klimat.

Wioleta i Krzysztof właśnie w Centrum Nauki i Techniki w Łodzi, wypowiadali słowa przysięgi małżeńskiej. Nie obyło się bez wzruszeń, czułych gestów i ogromnej radości.

Wyjątkowe wesele w paryskim stylu – Scenografia w Łodzi

Po zaślubinach udaliśmy się na przyjęcie weselne. I tutaj kolejne zaskoczenie – wesele w paryskim stylu. Oczywiście Para Młoda zadbała o to, by wszystko było perfekcyjnie przygotowane i dopracowane. Wybierając klub Scenografia w Łodzi, mieli pewność, że właściciele i obsługa dołożą wszelkich starań, by w pełni spersonalizować ich przyjęcie weselne i spełnić najskrytsze marzenia. To wyjątkowe miejsce dla wymagających osób, które cenią sobie indywidualny styl i klasę.

Zabawa trwała do białego rana. Goście szczególnie dopisali i dzielili między sobą radość z zaślubin Wiolety i Krzysztofa. Para Młoda, szczęśliwa i okazująca sobie czułość była dla nas doskonałą parą do fotografowania.  W pełni naturalni, niezwykli, kochający się sprawili, że ich zdjęcia ślubne są naprawdę wyjątkowe.

Jeśli podobał Wam się reportaż ślubny, zapraszamy Was do zapoznania się z markami oraz firmami, które wybrane przez Wioletę i Krzysztofa, mogą stanowić dla Was gotowe rozwiązania lub źródło inspiracji. Poniżej zamieszczamy listę partnerów:

Miejsce ślubu: EC1 Centrum Nauki i Techniki w Łodzi link
Miejsce wesela: Klub Scenografia link
Fotograf: Wspólna Droga Fotografia link
Muzyka w EC1: Wasi Muzycy link
Kwiaty
: Badylarz link
Suknia
Pani Młodej: La Perle link
Garnitur
Pana Młodego: Atelier krawieckie Bogusławski link
DJ
: Urban Wedding link
Obrączki
: Inne obrączki link

Ślub w EC1 Centrum Nauki i Techniki w Łodzi, wesele w klubie  Scenografia w Łodzi… lub „na końcu świata”!

Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze propozycje, chętnie realizujemy Wasze marzenia i pragnienia. Jeśli marzycie o wyjątkowych zdjęciach ślubnych, napiszcie do nas. Podzielcie się z nami swoimi pomysłami – nawet tymi z pozoru szalonymi. Zawsze chętnie służymy radą, pomagamy dokonać wyboru, dzielimy się swoim doświadczeniem. Będzie dla nas ogromnym zaszczytem uczestniczenie w pierwszych chwilach Waszej wspólnej drogi.

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *