logo

O nas

Hej!

Jestem Kasia! To, co musicie o mnie wiedzieć to to, że jestem optymistką, która nie uwierzy, że coś jest niemożliwe, póki tego nie sprawdzi. Poza tym uwielbiam fotografować prawdziwe emocje oraz detale, z czasem przeradzające się w fantastyczną, sentymentalną pamiątkę. Łatwo się też wzruszam, przez co możecie być pewni, że na Waszym wspaniałym ślubie uronię kilka łez.

Jestem Tomek! To, co po brzegi wypełnia moje życie, to fotografia – jest ona nie tylko moją pracą, lecz przede wszystkim ogromną pasją, w której niezmiennie stawiam na samodoskonalenie się. W wolnym czasie śledzę nowinki technologiczne, latam dronem, oglądam seriale i myślę o wybudowaniu własnego domu z pięknym tarasem.

Razem z Kasią tworzymy duet doskonały, który tak w życiu, jak i w pracy rozumie się bez słów!

Działamy głównie na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości jak Łask czy Zduńska Wola. Specjalizujemy się w wykonywaniu artystycznych sesji narzeczeńskich, plenerowych, a przede wszystkim fotoreportaży ślubnych, często także z wykorzystaniem drona.

Zajmujemy się dokumentowaniem najważniejszych momentów w życiu, dlatego też sesje ciążowe oraz relacje z chrztu czy komunii nie są nam obce. Fotografia to dla nas nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja – staramy się, aby każde z ujęć było wyjątkowe i odzwierciedlało charakter modela. 

Jeżeli marzy Wam się kreatywny fotoreportaż ślubny czy plener – skontaktujcie się z nami.

error: