fbpx

O nas

Poznajmy się

Jesteśmy parą fotografów, których połączyła miłość – kochamy siebie i swoją pasję, a jest nią fotografia ślubna. W Łodzi, gdzie mieszkamy, realizujemy najwięcej zleceń, ale chętnie odwiedzimy z Wami najdalsze zakątki świata. Na Wasze życzenie możemy uczestniczyć w ceremonii zaślubin jako dwójka fotografów. Dokładamy wszelkich starań, by podczas naszej pracy być dla Was – pomagamy opanować emocje, doradzamy – w skrócie: trzymamy rękę na pulsie. Każde zlecenie traktujemy jako zaproszenie i jesteśmy wdzięczni, że to właśnie my możemy towarzyszyć Wam w tym pięknym dniu. Jeśli oczekujecie niepowtarzalnych kadrów, które przez długie lata będą cieszyły Was i Waszych bliskich, to dobrze trafiliście! Nie ulegamy chwilowej modzie na różnego rodzaju obróbkę zdjęć. Dla nas liczy się kunszt, klasa i naturalność. Po prostu – piękno to Wy, a naszym zadaniem jest je jedynie odpowiednio uchwycić.

O nas

Kasia i Tomek

Jestem Kasia! To, co musicie o mnie wiedzieć to to, że jestem optymistką, która nie uwierzy, że coś jest niemożliwe, póki tego nie sprawdzi. Poza tym uwielbiam fotografować prawdziwe emocje oraz detale, z czasem przeradzające się w fantastyczną, sentymentalną pamiątkę. Łatwo się też wzruszam, przez co możecie być pewni, że na Waszym wspaniałym ślubie uronię kilka łez.

Jestem Tomek! To, co po brzegi wypełnia moje życie, to fotografia – jest ona nie tylko moją pracą, lecz przede wszystkim ogromną pasją, w której niezmiennie stawiam na samodoskonalenie się. W wolnym czasie śledzę nowinki technologiczne, latam dronem, oglądam seriale i myślę o wybudowaniu własnego domu z pięknym tarasem. Jesteś zainteresowany innym rodzajem fotografii? Chciałbyś zrealizować swoje marzenia uwieczniając w kadrach coś, czego nie znalazłeś w mojej ofercie? Chętnie podejmę się wyzwania! Jesteś ciekawy, czym zajmuję się poza fotografią ślubną? Sprawdź portfolio!

Razem z Kasią tworzymy duet doskonały, który tak w życiu, jak i w pracy rozumie się bez słów!

O nas

Łódź i cały świat!

Działamy głównie na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości jak Łask czy Zduńska Wola. Specjalizujemy się w wykonywaniu artystycznych sesji narzeczeńskich, plenerowych, a przede wszystkim fotoreportaży ślubnych, często także z wykorzystaniem drona.

Zajmujemy się dokumentowaniem najważniejszych momentów w życiu, dlatego też sesje ciążowe oraz relacje z chrztu czy komunii nie są nam obce. Fotografia to dla nas nie tylko praca, lecz przede wszystkim pasja – staramy się, aby każde z ujęć było wyjątkowe i odzwierciedlało charakter modela.

Jeżeli marzy Wam się kreatywny fotoreportaż ślubny czy plener – skontaktujcie się z nami.