logo

Portfolio

Sesja narzeczeńska

Zdjęcia wykonane na tle pięknej scenerii, a może w miejscu, w którym narodziła się Wasza miłość to doskonała okazja do uwiecznienia uczuć, jeszcze zanim staniecie na ślubnym kobiercu. Artystyczne fotografie, na których widnieć będą Wasze zakochane spojrzenia, staną się nie tylko wspaniałą pamiątką, możecie je również umieścić w zaproszeniach ślubnych czy podziękowaniach dla rodziców. Sesja narzeczeńska to także rewelacyjna sposobność do oswojenia się z obiektywem – tak, aby czuć się swobodnie w dniu ślubu czy podczas sesji plenerowej.

Reportaż ślubny

Dzień, w którym oficjalnie staniecie się mężem i żoną, będzie jednocześnie stresujący, jak i niesamowicie magiczny. Naszą rolą jest ująć wszystkie najważniejsze momenty, jak uroczyste powiedzenie „tak” czy pełen emocji pierwszy taniec, aby nigdy nie zatarły się w Waszej pamięci. Wykonując kreatywny fotoreportaż ślubny, postaramy się także, aby każdy z zaproszonych przez Was gości był jego częścią.

Plener ślubny

Nic tak wiernie nie odda czaru Waszej miłości, jak sesja plenerowa na łonie natury. Zielona, bujna roślinność, złote pola pachnących kłosów, surowy, górski krajobraz czy rozbijające się o brzeg, spienione fale – pomyślcie, jak pięknie będziecie wyglądać otoczeni zachwycającymi zjawiskami przyrody. Chętnie wykonamy dla Was artystyczne zdjęcia ślubne w plenerze, które staną się wzruszającą pamiątką na całe życie.

Sesje ciążowe

Pomyślcie o tym, że Wasz nierozłączny duet już niedługo przemieni się w szczęśliwą, trzyosobową rodzinę, w której z pewnością nigdy nie zaznacie nudy, a w której zawsze będziecie czuć się kochani. Sesja ciążowa to doskonały moment, aby uwiecznić Wasze radosne oczekiwanie na owoc wspaniałej miłości dwóch osób. Chętnie wykonam artystyczną sesję plenerową lub, jeśli wolicie, studyjną, na której efekty będziecie po latach spoglądać ze wzruszeniem.

error: