fbpx

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska

Zdjęcia z ukochanym zwierzakiem? Albo na pikniku? W wodzie? A może… z balonami, na rowerach, w tramwaju, w domu, w lesie…? Gdzie tylko chcecie! Sesja narzeczeńska to doskonały pomysł, by wykorzystać różne rekwizyty lub w kreatywny sposób pokazać swoje pasje, siebie lub po prostu historię miłości! Możemy ją dla Was wykonać w dowolnym miejscu, w dowolnym stylu. Liczymy na Waszą kreatywność i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. A jeśli nie wiecie, jak chcielibyście się pokazać – porozmawiajmy. Razem na pewno coś wymyślimy i dopracujemy tak, że efekt Was zaskoczy i na pewno zadowoli.

Sesja narzeczeńska w Łodzi? Mamy na to wiele pomysłów!

Z pewnością sesje narzeczeńskie stają się coraz bardziej popularne. Nie jest to wynik mody, ale potrzeba zatrzymania pięknych chwil na dłużej, a także często próba oswojenia się z obiektywem. To czas, kiedy możemy się lepiej poznać. Wy, poznajecie nas i z każdym nowym kadrem chowacie wstyd i skrępowanie do kieszeni, a my, cieszymy się, że możemy z Wami pracować. Bardzo doceniamy to, co chcecie nam o sobie opowiedzieć. Często są to piękne i wzruszające historie z Waszych pierwszych randek, to wspomnienia, jak się poznaliście i to, co Wam towarzyszy podczas przywoływania dawnych czasów – niesamowity błysk w oku, wzruszenie i emocje. Zaczniemy od swobodnej rozmowy – opowiecie nam o swoich oczekiwaniach, a my postaramy się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości związane z późniejszą fotografią ślubną. W Łodzi jest naprawdę wiele pięknych miejsc, by wykonać sesję narzeczeńską. Jest to także doskonały czas na to, by poznać najróżniejsze zakątki miasta, jeśli zdecydujecie się na późniejszy plener właśnie tutaj. Możemy także zapewnić Was, że w tym dniu – jednym z najważniejszych – będziemy Was wspierać.

Nadal nie wiecie, gdzie moglibyśmy się udać na sesję narzeczeńską? W Łodzi znajdziemy wiele ciekawy miejsc, począwszy od parków, poprzez hotele, a także surowe mury budynków. To doskonałe tło do klasycznych i pięknych kadrów. Jeśli nie macie ochoty na zabawę z rekwizytami, wykonamy delikatną i intymną sesję narzeczeńską. Natomiast jeżeli lubicie odrobinę szaleństwa, jesteście odważni i chcecie wyrazić swoją osobowość poprzez takie właśnie zdjęcia – możecie na nas liczyć.

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto wykonać sesję narzeczeńską – podpowiadamy: WARTO. Odbywa się ona na kilka miesięcy przed ślubem. Sprawdzicie, jak czujecie się przed obiektywem, nauczycie się pozować i zachowywać w pełni naturalnie, bez żadnego skrępowania. Ponadto fotografie z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać także w dniu ślubu jako dekoracje, czy pamiątki dla gości, a nawet wpleść je wcześniej w ślubne zaproszenia. Wasz portret może być także doskonałą pamiątką dla rodziców.

W Łodzi, w okolicach, wszędzie! Czyli sesja narzeczeńska, jako spełnienie Waszych marzeń

Marzycie o sesji narzeczeńskiej w starym skansenie? A może chcecie pojechać w góry? Zamiast minimalistycznego klimatu marzy Wam się przepych i glamour? Co tylko chcecie! Sesja narzeczeńska nie musi być wcale wykonana w domowym zaciszu. Możemy umówić się na zdjęcia w dowolnym, wybranym przez Was miejscu. Zastanawiacie się, czy pojedziemy z Wami w Wasze ukochane miejsce, z którym łączą się niesamowite wspomnienia? Nie zastanawiajcie się dłużej i skontaktujcie się z nami. Odpowiemy na Wasze pytania, rozwiejemy Wasze wątpliwości. Chętnie doradzimy jakie rekwizyty zabrać oraz jak najlepiej przygotować się do takiej sesji. Pamiętajcie – sesja narzeczeńska ma być chwilą przyjemności dla Was. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i to, czego oczekujecie od zdjęć.

Sesja narzeczeńska w Łodzi?

Marzysz o pięknej pamiątce na długie lata? Chcesz oswoić się z obiektywem przed uroczystością zaślubin? Zorganizujemy dla Ciebie sesję narzeczeńską na najwyższym poziomie. Dopilnujemy wszystkiego, doradzimy, podpowiemy. Nie wiesz, gdzie taka sesja narzeczeńska mogłaby się odbyć? Znajdziemy doskonałe miejsce w Łodzi lub okolicach. Chcesz wybrać się w inne miejsce, ale obawiasz się, że to zbyt daleko? Niepotrzebnie! Jesteśmy po to, by realizować Wasze marzenia! Napisz do nas.