fbpx

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny w stylu boho? Może zamknięty w klasycznych kadrach dopełnionych przez ciekawe wnętrza? A może zdecydujecie się na uroczystość na świeżym powietrzu? Tutaj nie ma złych pomysłów! Cokolwiek wybierzecie, będziemy Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu! Z pewnością reportaż ślubny to zadanie wymagające dużego skupienia i ogromu nakładu pracy. Nie ma tu miejsca na poprawki czy powtarzanie pewnych ujęć. By reportaż ślubny osiągnął zadowalający efekt, musi spełniać pewne wymogi formalne. Podstawowym aspektem jest fakt, że powinien przedstawiać tylko i wyłącznie rzeczywiste wydarzenia, które nie są w żaden sposób wyreżyserowane czy ustawione. Naszą rolą w tym momencie jest być przy Was jak najbliżej, ale w taki sposób, by nie przeszkadzać.

Reportaż ślubny w Łodzi. Jak działamy?

Najważniejsze dla nas jest to, żebyście Wy, młodzi, czuli się swobodnie. Bez względu na to, jakie środowisko wybierzecie, ten dzień należy do Was. Zdajemy sobie sprawę, że obecność fotografa i aparatu fotograficznego bywa krępująca, dlatego wiemy, jak ważny jest profesjonalizm osoby odpowiedzialnej za zdjęcia. Dzień ślubu bez wątpienia jest dniem pełnym wzruszeń oraz stresu, a naszym zadaniem jest dyskrecja podczas pracy. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Wam poczucie komfortu i służyć pomocną radą.

Fotografie ślubne to z pewnością najważniejsza część naszej pracy. To momenty, których nigdy nie da się powtórzyć, dlatego kluczowe jest, by reportaż ślubny został wykonany perfekcyjnie. Nie ingerujemy w przebieg tego, co dzieje się tego dnia. Finalnie wybieramy te kadry, które dopiero razem tworzą całość i przedstawią Wasz dzień idealnie, oddając rzeczywistą relację. Na reportaż ślubny składają się wszystkie najważniejsze elementy tego doniosłego wydarzenia, jakim jest dzień zaślubin dwojga ludzi. Zazwyczaj naszą pracę rozpoczynamy od przygotowań w domu, gdzie towarzyszymy młodym podczas ubierania się, szykowania wszystkich dodatków oraz uwieczniamy moment błogosławieństwa. Następnie towarzyszymy Młodej Parze podczas uroczystości zaślubin w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. To z pewnością najbardziej poruszający moment dnia, gdy wypowiadane są słowa przysięgi. Dokładamy wszelkich starań, by uwiecznić to piękne wzruszenie i niepowtarzalny błysk w Waszych oczach. Dla nas to także doniosła chwila. Moment wesela to już zupełnie inne emocje, inna sceneria. Zabawa, tańce i coraz większa swoboda często pozwalają zapomnieć o obiektywie, który jest w tle. Niezwykle dużo dzieje się na sali weselnej, a naszym zadaniem jest zamknąć w kadrze wszystkie najważniejsze momenty aż do oczepin. Cały czas będziemy starać się być niewidoczni dla Was i Waszych gości, ale jednocześnie w pełni obecni i zaangażowani, jako reportażyści.

Przed rozpoczęciem prac, odpowiednio wcześnie rozmawiamy z Wami, a także prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Dzięki niej poznamy Wasze preferencje, dowiemy się, jakich zdjęć oczekujecie, na co powinniśmy szczególnie zwrócić uwagę. To dla nas niezwykle ważne, by w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom. Staramy się jak najlepiej przygotować do powierzonego nam zadania.

Reportaż ślubny – liczą się emocje

Podczas wykonywania reportażu ślubnego staramy się uchwycić to, co najważniejsze w tym dniu – Was i przede wszystkim Wasze emocje. Nie ukrywajcie swoich uczuć, nie powstrzymujcie łez wzruszenia, uśmiechajcie się dużo. Dzięki temu zdjęcia są naturalne i tym samym piękne. Nigdy nie powiemy Wam, żebyście powtórzyli pewne gesty. Liczy się niepowtarzalność!

Reportaż ślubny w Łodzi to doskonały pomysł!

W związku z tym, że pochodzimy z tego miasta i tutaj głównie działamy, zachęcamy Was do odkrywania nawet najbliższej okolicy. Nie brakuje tutaj wspaniałych pałacyków i nietuzinkowych restauracji z hotelami, których tło doskonale uzupełni kadry reportażu ślubnego. A my będziemy zaszczyceni, jeśli to nas wybierzecie i pozwolicie się fotografować w tym niezwykłym dniu. Możemy Was zapewnić o tym, że dołożymy wszelkich starań, żebyście nie czuli dodatkowych emocji związanych z obecnością fotografa i obiektywu. Pozostajemy w tle, ale na tyle blisko, żeby uchwycić najcenniejsze emocje i uwiecznić w pięknych kadrach najważniejsze momenty Waszego dnia. Zapraszamy do kontaktu!