fbpx

Plener ślubny

Plener ślubny

Chcecie wykonać go w dniu ślubu lub w zupełnie późniejszym terminie? A co powiecie na plener ślubny w Łodzi na tle kamienic? Marzycie o pamiątkowych fotografiach w wodzie? Chcecie pojechać w góry? Zastanawiacie się, jakby wyglądały zdjęcia z drona? Spełnimy wszystkie Wasze marzenia związane z plenerem ślubnym!

Plener ślubny w Łodzi? Z nami zyskacie niepowtarzalne fotografie!

Plener ślubny to bez wątpienia wymagająca realizacja, ale i niezwykle przyjemna. Dla nas, fotografów, to działania pełne wyzwania i sprawdzian naszej kreatywności. Wy, Państwo Młodzi, podczas pleneru ślubnego macie za zadanie wypoczywać i cieszyć się chwilą – reszta należy do nas. I od razu odpowiadamy, by rozwiać Wasze wątpliwości – tak, plener ślubny w Łodzi to naprawdę dobry pomysł. Oczywiście jeśli nie jesteście nim zainteresowani, nie jest to żaden obowiązek. Nie musicie decydować się na takie zdjęcia, ale szczerze zachęcamy do ich wykonania – to naprawdę niepowtarzalna pamiątka, a także dobra zabawa podczas fotografowania. Macie wątpliwości i nie jesteście przekonani, czy będziecie czuć się swobodnie podczas pleneru ślubnego? Nie bójcie się z nami rozmawiać. Chętnie doradzimy Wam, jakie rozwiązanie wybrać, jeśli tylko pozwolicie nam się trochę poznać. Z każdą Młodą Parą pracujemy indywidualnie i staramy się osiągnąć pełne zadowolenie – Wasze i nasze. Mamy świadomość odpowiedzialności za wykonywane zdjęcia, dlatego nie znajdziecie u nas zdjęć tworzonych według schematu. Plener ślubny w Łodzi w naszym wykonaniu to zawsze coś nowego. I nie obawiajcie się – każde miejsce sprawdzamy wcześniej tak, by nie tracić Waszego czasu i mieć pewność, że efekt będzie w pełni zadowalający.

Niezależnie od tego na jaki ślub się zdecydujecie – czy to będzie uroczystość w kościele z hucznym weselem, czy też skromne przyjęcie po zawarciu małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego – na plener ślubny możemy umówić się w innym dniu. Zdecydowanym plusem takiego rozwiązania jest brak pośpiechu i zupełnie inne emocje temu towarzyszące. Jeśli umówimy się na sesję ślubną w innym, dogodnym dla Was terminie, w ciągu kilku godzin wykonamy niepowtarzalne zdjęcia plenerowe. 

To, co dostajecie od nas w prezencie, to plener ślubny w dniu uroczystości. Wykonywany jest on w najbliższej okolicy sali weselnej i nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Zapewniamy, że nawet w tak krótkim czasie uchwycimy Waszą miłość i dzięki temu zyskacie piękną pamiątkę.

Plener ślubny w… No właśnie – gdzie?

Plener ślubny powinien być wykonany w miejscu, w którym Wy, Państwo Młodzi, czujecie się najlepiej. Może to być dowolne miejsce – Waszych pierwszych randek, wspólnych spacerów, takie, w którym się poznaliście, gdzie spędziliście najlepsze wakacje, a może takie, gdzie chcecie pojechać pierwszy raz. Możliwości jest całe mnóstwo. Wszystko zależy od Was i tak naprawdę ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Nie bójcie się pisać do nas i zadawać pytania. Jesteśmy dla Was i chętnie skonsultujemy z Wami Wasze pomysły, nawet, jeśli stanowią one jedynie zarys całej koncepcji. Razem na pewno coś wymyślimy. Przecież chodzi o Was i o Waszą pamiątkę. Oczywiście doceniamy uroki naszego miasta i zawsze proponujemy plener ślubny w Łodzi, ale nie zamykamy się na inne możliwości. Wręcz przeciwnie! Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje i zawsze z zaciekawieniem słuchamy tego, co chcecie nam powiedzieć. Wszystko po to, by swoją pracę wykonać jak najlepiej i osiągnąć zadowolenie – przede wszystkim Wasze.

Plener ślubny w Łodzi?

Marzycie o pięknej pamiątce na długie lata? Chcecie z sentymentem przeglądać album ślubny i wspominać ten czas, kiedy powstawały zdjęcia? Plener ślubny to naprawdę doskonały pomysł, żeby móc jeszcze raz włożyć wymarzoną suknię ślubną i piękny garnitur. To czas, kiedy tak naprawdę jesteście we dwoje i cieszycie się sobą. To moment, gdy wszystkie emocje i stres związany z uroczystością mijają, a Wy, macie w końcu tylko siebie. Jaka jest nasza rola? Uchwycić Wasze szczęście, początek Waszej wspólnej drogi. Szukacie idealnego miejsca na plener ślubny? Napiszcie do nas.