Sesje ciążowe

Sesje ciążowe

Delikatność, wzruszenie, czułość, miłość i cud nowego życia – to tylko szczątkowe elementy tego, co obserwujemy podczas sesji ciążowych, które wykonujemy. Coraz bardziej popularne stają się fotografie wykonywane w domowym zaciszu, gdzie możemy cieszyć się pełną swobodą i naturalnością podczas fotografowania. Zastanawiasz się, czy warto skusić się na takie zdjęcia? Zobacz nasze realizacje, a wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.

Sesja ciążowa w Łodzi? Wybierzemy dogodne dla Was miejsce!

Jeśli już trochę nas poznaliście, wiecie, jak bardzo lubimy doceniać nasze miasto i jego okolice. Wydaje Wam się, że sesja ciążowa w Łodzi to rzecz niemożliwa do zrealizowania? Uważacie, że do tego potrzebne jest studio i nic innego? Jesteście w błędzie! Uwielbiamy kreatywne zdjęcia, a sesja ciążowa to doskonały pomysł, by móc się wykazać i zrealizować Wasze marzenia – także te związane z intymnymi kadrami. 

W zależności od pory roku i Waszych preferencji, możemy wykonać zdjęcia w różnym klimacie. Najczęstszym pomysłem są sesje ciążowe w plenerze w Łodzi lub realizowane w domowym zaciszu. Nie chcecie być fotografowani w Waszym mieszkaniu? Możemy spotkać się w hotelu i bez pośpiechu sfotografować cud, na który tak czekacie. Zachęcamy Was, drodzy rodzice, by uczestniczyć w sesji ciążowej we dwoje. Nie czujcie wstydu czy skrępowania – dla nas to niesamowite doświadczenie! Ogromnie doceniamy fakt, że to właśnie nas wybieracie i możemy uwiecznić Waszą miłość i moment, w którym wyczekujecie narodzin swojego dziecka. Obawiacie się, jak wypadniecie przed obiektywem? Niepotrzebnie! Sesja ciążowa odkrywa wszystkie uczucia, jakimi się darzycie oraz fakt, jak bardzo cieszycie się z rodzicielstwa. Zamkniemy w kadrach ten niepowtarzalny okres w Waszym życiu i zapewniamy, że efekt będzie zdumiewający. Obiecujemy, że sesja ciążowa w naszym wykonaniu to kreatywność, subtelność, delikatność, perfekcjonizm i ogromne poczucie estetyki. Zadbamy o to, by każda mama czuła się przed obiektywem taka, jaka właśnie jest – piękna i kobieca. Wszystkie kadry są przez nas przemyślane. U nas nie ma przypadkowych zdjęć. Nie eksperymentujemy z Wami – jesteśmy w pełni przygotowani i w momencie wykonywania sesji ciążowej wiemy, jaki efekt chcemy osiągnąć. 

Sesję ciążową najlepiej zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie ma reguły, kiedy wykonujemy takie fotografie – wszystko zależy głównie od tego, jak czuje się mama. Podkreślić należy fakt, że sesja ciążowa bez wątpienia jest czymś wyjątkowym – pozwala uchwycić wspaniałe chwile oczekiwania na największe szczęście. Oczywiście każda ciąża jest inna i czasami naprawdę trudno wybrać dogodny moment, by umówić się na zatrzymanie pięknych chwil w obiektywie. Nie potrzebujemy wielu godzin, by wykonać sesję ciążową. Obiecujemy Wam profesjonalne, subtelne i kreatywne kadry oraz bezstresową współpracę w spokojnej i przyjaznej atmosferze.

Sesja ciążowa – jak się przygotować?

Sesja ciążowa nie wymaga dużych przygotowań. Mówimy o tym, by od razu rozwiać Wasze wątpliwości. Jeśli obawiacie się, że nie poradzicie siebie podczas takich zdjęć, nic bardziej mylnego – zadbamy o to, by to był czas relaksu i spokoju. To chwila na Wasze szczere emocje i radość. To doskonała pamiątka, którą za kilka lat będziecie mogli pokazać swojemu dziecku, a także do której sami będziecie wracać ze wzruszeniem. Przygotowania zależą jedynie od okoliczności wykonywanej sesji, ale to już wszystko zależy od Was i od miejsca, które wybierzecie. My Was na pewno będziemy wspierać!

Sesja ciążowa w Łodzi w naszym wykonaniu

Pamiętajcie – zawsze pozostajemy w kontakcie z Wami i dla Was. Nie obawiajcie się zadawać pytań. Nie macie pewności, czy zdecydować się na takie zdjęcia? Sesja ciążowa to z pewnością doskonała pamiątka dla kobiety z tego cudownego czasu, ale też wspomnienia zatrzymane w kadrach, które pozostaną z Wami na zawsze. Staramy się odkrywać wszystkie emocje, które towarzyszą Wam, rodzicom, w tym cudownym czasie, kiedy czekacie na swój skarb. Sesja ciążowa w Łodzi może być taka, jaką tylko zapragniecie. Macie swoje pomysły? Podzielcie się nimi z nami!