fbpx

Browar Księży Młyn – Wesele Marty i Aleksandra

Poznaliśmy się w roku 2008, ale dopiero rok później zaczęła się nasza wspólna droga. – Wspomina Aleksander i kontynuuje...

Poznaliśmy się w roku 2008, ale dopiero rok później zaczęła się nasza wspólna droga. – wspomina Aleksander i kontynuuje. – Marta wpadła do akademika, gdzie odwiedzała koleżankę. Odwiozłem ją później do domu, a ona zaprosiła mnie na herbatę.I nie wiem, co w tej herbacie było, ale do akademika już więcej nie wróciłem. Patrząc na siebie, wspominają – Wiele razem przeszliśmy, ale nasz największy sukces to kilka lat w związku na odległość. Obydwoje z rozbawieniem wracają do zaręczyn. – W 2018 roku spędzaliśmy urlop na Dominikanie. Popłynęliśmy na wyspę Saonę, raj na ziemi! Marta zażartowała coś w stylu „no to gdzie mój pierścionek zaręczynowy?” Ponieważ pierścionka nie miałem… niewiele myśląc, urwałem liść z palmy, mając nadzieję, że klimat rajskiej wyspy spowoduje, iż brak diamentu ujdzie mi płazem. Zawiązałem jej na palcu liść palmy imitujący „uroczy” pierścionek i poprosiłem o rękę – opowiada Aleksander. Na koniec dodają: – Randka przy herbacie, pierścionek z palmy, lata związku na odległość… stąd też nasze wesele było inne niż wszystkie…

I wierzcie nam, tak właśnie było!

Przygotowania do ślubu – Loft Aparts w Łodzi

Podczas uczestniczenia w przygotowaniach, zawsze bacznie obserwujemy Młodą Parę. Towarzyszymy im na ile to możliwe. Oczywiście tak, by nie przeszkadzać w tym ważnym dniu, a raczej pomagać, służyć radą, czy podać chusteczkę we wzruszającym momencie. Marta i Aleksander szykowali się razem pełni radości. Sprawdzali, czy garnitur leży jak powinien, czy suknia zapięta na wszystkie guziki… Cieszyli się sobą, nie zważając na aparat fotograficzny. To było naprawdę wyjątkowe! Dzięki tej naturalności udało nam się uchwycić  niepowtarzalne kadry, w których zatrzymaliśmy mnóstwo emocji.

Ślub Marty i Aleksandra w USC w Łodzi

Marta i Aleksander zawarli związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi przy ul. Pabianickiej. To była cudowna chwila! Ich emocje udzieliły się zgromadzonym gościom, którzy podczas składania życzeń cieszyli się wraz z Młodą Parą. Radość tę uchwyciliśmy na pięknych zdjęciach!

Wesele na Księżym Młynie – Browar Księży Młyn 

Na przyjęcie weselne udaliśmy się do pięknego miejsca jakim jest Browar Księży Młyn w Łodzi.

Marta i Aleksander pełnili honory gospodarzy i bawili się doskonale. Goście dopisali! Zachwyciła nas przepięknie udekorowana sala! Światła, dekoracje i detale budowały klimat przyjęcia weselnego w stylu lat 20. Było naprawdę magicznie! Marta i Aleksander przywitali gości ubrani niczym gwiazdy filmowe. Goście swoimi strojami idealnie wpasowali się w klimat wesela w stylu Wielkiego Gatsby’ego! Przenieśliśmy się w świat, niczym z planu filmowego. To było niesamowite przeżycie! Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Na takim przyjęciu weselnym jeszcze nie byliśmy! A my? My zachwyceni łapaliśmy każdy wspaniały moment tego wydarzenia. Zdjęcia odzwierciedlają tę chwilę! Będą cenną pamiątką!

Na koniec dzielimy się z Wami partnerami. Jeśli urzekły Was detale, coś Was zachwyciło, podajemy Wam od razu gotowe rozwiązanie, z którego możecie korzystać śmiało i nawet powołać się na nas:

Miejsce przygotowań: Lofty Loft Aparts link

Miejsce wesela: Browar Księży Młyn link

Fotograf: Wspólna Droga Fotografia link

Make up i Fryzura: Katarzyna Cynkier Make up by Kas link

Dekoracje i kwiaty: GAGA Weddings link

Suknia ślubna: Najna link

Obrączki: Apart link

Tort na wesele: Posypane link

Zaproszenia na ślub: Biały Kot link

Zaproszenia na wesele: Artirea link

Pokazy taneczne: Perfect Show link

Niezapomniane przyjęcie weselne w Browarze Księży Młyn w Łodzi

Para Młoda oczarowała nas wszystkim. Bez wątpienia było to najbardziej klimatyczne wesele, na jakim byliśmy. A wiecie dlaczego wszystko wyszło tak idealnie? Bo było przygotowane tak, jak chcieli. Para Młoda zrealizowała swoje marzenia i to najważniejsze. Jeżeli i Waszym marzeniem jest piękny reportaż ślubny w Łodzi, napiszcie do nas. Chętnie przeniesiemy się na plan filmowy, zagramy w bajce, weźmiemy udział w każdej stylizacji, jakiej tylko chcecie!

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *