fbpx

Ewa i Tomasz – Sesja narzeczeńska w Monopolis i EC1 w Łodzi

Niektórzy mówią, że rozłąka to nic dobrego, ale w naszym przypadku akurat zadziałała na naszą korzyść. – zaczyna opowiadać Ewa i dodaje: - Poznaliśmy się na imprezie u koleżanki, która świętowała swoje osiemnaste urodziny, więc to było naprawdę dawno temu. I w sumie nie zadziało się nic. Dopiero później, po upływie 10 lat, połączyło nas wesele naszego wspólnego kolegi.

Niektórzy mówią, że rozłąka to nic dobrego, ale w naszym przypadku akurat zadziałała na naszą korzyść. – zaczyna opowiadać Ewa i dodaje: – Poznaliśmy się na imprezie u koleżanki, która świętowała swoje osiemnaste urodziny, więc to było naprawdę dawno temu. I w sumie nie zadziało się nic. Dopiero później, po upływie 10 lat, połączyło nas wesele naszego wspólnego kolegi. Z radością Ewa kontynuuje: – O sobie mówić nie będę, ale o Tomku mogę powiedzieć, że jego hobby to malarstwo, rysunek, podróże małe i duże, kultura japońska i tatuaże. Jakie mamy plany po ślubie? Chcemy pojechać w ciepłe miejsce, marzymy o domku z ogródkiem i powiększeniu naszej rodziny.

Sesja narzeczeńska w stylu industrialnym w Łodzi

Miłośnicy stylu industrialnego z powodzeniem mogą zrealizować swoje marzenia o sesji zdjęciowej utrzymanej w takim właśnie klimacie. Ewa i Tomasz przekonali się o tym doskonale, a efekt naszej wspólnej pracy jest więcej niż w pełni zadowalający, o czym przekonacie się dosłownie za sekundę.

Sesja industrialna w Łodzi to nie tylko wyzwanie, ale i świetna zabawa zarówno dla Narzeczonych, jak i fotografa, który ma za zadanie wykonać takie właśnie zdjęcia. Wydawać by się mogło, że jest to banalnie proste – Łódź jest miastem przesiąkniętym industrialnym klimatem. Jednak wykonanie niepowtarzalnych zdjęć na tle tak popularnych miejsc wcale nie jest zadaniem łatwym. To, jaki efekt osiągamy podczas wspólnych sesji zdjęciowych, zależy głównie od Was. Dopiero, gdy poznam Was i Wasze preferencje i po dokładnym sprawdzeniu miejsc, w których mam wykonać dla Was okolicznościową sesję zdjęciową, mogę zabrać się do pracy. Dla mnie liczycie się Wy – zawsze Wy, a tło stanowi jedynie miły dodatek dla Waszej miłości.

Sesja narzeczeńska w Monopolis

Monopolis to bardzo popularne miejsce w Łodzi, które przyciąga do siebie tłumy ludzi. Obok komfortowych miejsc pracy, znajdujących się w części biurowej, znajduje się tu przestrzeń dla wydarzeń kulturalnych, gdzie również z powodzeniem możemy spędzać wolny czas, zażywając relaksu. Klimatyczne restauracje, tradycyjne piekarnie czy urokliwe kawiarnie – to wszystko znajdziecie w Monopilis, miejscu do cna przesiąkniętym niepowtarzalnym, industrialnym klimatem. Nasza sesja zdjęciowa została podzielona na dwie części i jej początek zaczął się w tym klimatycznym miejscu.

Sceneria Monopolis i industrialny klimat stanowiły idealne tło dla Ewy i Tomasza, którzy swoją delikatnością kontrastowali się z surowymi murami budynku. Subtelne gesty, drobne czułości i wszechobecna miłość tych dwojga zupełnie przyćmiły nawet tak wyjątkowe miejsce. Jednak śmiało mogę powiedzieć, że dzięki temu właśnie powstały tak ciekawe kadry, na których industrialne tło podżega prawdziwe emocje i ciepło między nimi.

EC1 – Sesja narzeczeńska w łódzkim klimacie

Drugą część sesji narzeczeńskiej w Łodzi wykonaliśmy w elektrociepłowni, czyli w znanym i lubianym budynku EC1. Utrzymując kadry w industrialnym klimacie, Ewa i Tomasz cieszyli się sobą, byli uśmiechnięci, skupieni na sobie, dzięki czemu dostarczyli doskonałego materiału do uchwycenia. W swoich działaniach stawiam przede wszystkim na naturalność, spontaniczność i dokładam wszelkich starań, by zatrzymać na fotografiach ulotne chwile. Jako ciekawostkę można dodać, iż w tym roku kręcono tutaj teledysk męskiego grania.

Sesja narzeczeńska w Łodzi – czy warto?

Warto. Bez wątpienia to doskonałe doświadczenie i wspaniała pamiątka na długie lata. Sesja narzeczeńska w Łodzi może być wykonana w dowolnym, wybranym przez Was stylu. Jeśli podobają Wam się zdjęcia Ewy i Tomasza, zapraszam do kontaktu. Dzięki takiej przygodzie będziecie mogli oswoić się z obiektywem i sprawdzić, jak czujecie się w roli modeli. Takie rozwiązanie z pewnością pomoże Wam w podjęciu późniejszej decyzji związanej z plenerem ślubnym. Sesja narzeczeńska w stylu industrialnym to bardzo popularna forma rozrywki i zabawy dla Narzeczonych, którzy coraz częściej decydują się na taką piękną pamiątkę.

Podziel się miłością

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *