(…) Wiatr. Huczą zamgławione nad wierchami głusze,

słońce ma blask ołowiu – – wtem z południa płynie

biały, podarty obłok – rozwiał w chmur głębinie

olśniewających blasków pełne pióropusze.

 

W śnieżnomodro-ognistych barw fosfor się mieni,

pali się na powietrzu i jak szmat płomieni

wznosi się i zwisa wśród otchłani mglistej.

 

A od północy błękit krysztalno-przejrzysty,

cud błękitu! w mgieł wpłynął sine fijolety

i objął w blask dalekich gór złociste grzbiety.

Tak o Kasprowym Wierchu pisał Kazimierz Przerwa-Tetmajer. Planując plener z Martą i Aleksandrem, wiedzieliśmy, że pozytywnie nas zaskoczą i możemy spodziewać się najlepszego. I tak właśnie było. Razem z nimi dane nam było podziwiać świat z góry, zachwycić się pięknem przyrody.

Wyjątkowy plener ślubny w Tatrach – Zakopane 

Jadąc w góry warto wziąć pod uwagę różne scenariusze pogodowe i mieć w zanadrzu pomysły na zmienną aurę. To zadanie należy również do fotografa. A wszystko po to, by spełnić marzenia Państwa Młodych. Z tego powodu plener ślubny zaplanowaliśmy odpowiednio wcześnie, mając ogromną nadzieję, że dopisze nam pogoda. Liczyliśmy na uchwycenie pięknych krajobrazów, które miały być tłem dla Pary Młodej.

Mieliśmy ogromne szczęście, bo pogoda była dla nas łaskawa i góry przyjęły nas z otwartymi ramionami. Podróż kolejką linową umożliwiła nam szybkie i sprawne dotarcie w jedno z najpiękniejszych miejsc Zakopanego – Kasprowy Wierch.

Górski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - Zakopane

Górski plener ślubny na Kasprowym Wierchu – Zakopane

Sami kochamy góry i zawsze górski plener ślubny wywołuje u nas wiele wzruszeń. Marta i Aleksander podczas plenerowej sesji ślubnej w górach zachowywali się niezwykle swobodnie. Podziwiali widoki, okazywali sobie czułość, a uczucie ich łączące, my, fotografowie, chwytaliśmy w kadry. Przepiękną miłość tych dwojga dopełniły zapierające dech w piersiach widoki. Potężne i jednocześnie majestatyczne góry, przyodziane w barwy jesieni, stanowiły doskonałe tło dla Marty i Aleksandra. Zdawało się, że żadnej trudności nie sprawia im wejście na skałę, czy wędrówka szlakiem w ślubnych strojach. Momentami nie zwracali nawet na nas uwagi. Cieszyli się sobą, wspólnym czasem, rozpoczynając nową, wspólną drogę. A my? My łapaliśmy te piękne chwile, cudowne momenty i zza obiektywu podglądaliśmy ich niesamowitą miłość.

Górski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - Zakopane

Plenerowa sesja ślubna – Kasprowy Wierch – Zakopane

Sami kochamy góry i zawsze górski plener ślubny jest dla nas powodem radości. Marta i Aleksander podczas plenerowej sesji ślubnej na Kasprowym Wierchu wypadli wspaniale, co my – fotografowie chwytaliśmy w kadry. Roześmiana para, majestatyczne góry w barwach jesieni, stanowiły doskonałe tło do sesji zdjęciowej.Nawet wędrówka w ślubnych strojach nie była dla nich kłopotem. W efekcie wysiłek Młodej Pary to dobry początek wspólnej drogi.

Górski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - Zakopane

Górski plener ślubny Marty i Aleksandra w Zakopanem

Marta i Aleksander wybrali przepiękne miejsce na swój plener ślubny. Mimo, że ślub odbył się w Łodzi, chętnie wybraliśmy się w góry, by zrealizować ich pomysły. Zawsze jesteśmy gotowi jechać z Wami nawet na „koniec świata”, by spełnić Wasze marzenia.

Nie ulega wątpliwości, że sesja ślubna w górach jest niezwykle atrakcyjna. Ciekawa roślinność  i bogactwo barw stanowią doskonałe tło dla wyjątkowych kadrów ślubnych. W górskiej sesji ślubnej tkwi niesamowity urok!

Górski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - Zakopane
Górski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - ZakopaneGórski plener ślubny na Kasprowym Wierchu - Zakopane

Plener ślubny w górach na Kasprowym Wierchu? To możliwe!

Jeśli marzycie o podobnej sesji ślubnej w górach, napiszcie do nas. Nie macie pomysłu? Boicie się wyruszyć na górskie szlaki? Służymy poradą. Nawet dla niewprawionych wędrowców górskie szczyty są możliwe do zdobycia. Chętnie podpowiemy Wam jak zorganizować plener ślubny w górach i ogromnym zaszczytem będzie dla nas, jeśli obdarzycie nas zaufaniem i pozwolicie również go wykonać. Ale pamiętajcie – zawsze wybierajcie miejsce, które Wam się podoba, w którym Wy czujecie się dobrze. Niech spełniają się Wasze marzenia!