fbpx

Pałac w Małkowie – Ślub i Wesele Natalii i Jakuba

Niepowtarzalny ślub w plenerze, śpiewana modlitwa, bose stopy, emocje, których nie da się opisać… Zapraszamy Was do magicznego świata Natalii i Jakuba.

Poznaliśmy się 6 lat temu podczas wakacji. Kuba przyjechał do Polski na urlop i od razu mnie sobą zainteresował – opowiada Natalia. Początkowo nie był mną zainteresowany. To ja zrobiłam pierwszy krok – dodaje. I tak mijały miesiące rozłąki, podczas których intensywnie pisaliśmy ze sobą. Kiedy Jakub znów przyleciał do kraju, tym razem na Boże Narodzenie, uznaliśmy, że damy radę stworzyć fajny związek na odległość. Tak żyliśmy cztery lata – uśmiecha się Natalia. Kuba zabrał mnie na wycieczkę nad ocean do Sligo. Okropnie wtedy wiało – jak zawsze w Irlandii. Kiedy na chwilę wyszło słońce, uklęknął i tak mi się oświadczył – wspomina wzruszona.

A jak wyglądał ich dzień? Zobaczcie sami! Koniecznie włączcie głośniki…

Przygotowania do ślubu – Pałac w Małkowie

Natalia i Jakub od razu zyskali naszą sympatię. Rozmawiając z nimi wcześniej o uroczystości zaślubin i przygotowaniach z nią związanych, wiedzieliśmy, że będzie to wydarzenie wyjątkowe. Nie myliliśmy się! To był wyjątkowy dzień pełen wzruszeń.

Młodzi zarówno do przygotowań, jak i później na przyjęcie weselne wybrali piękny Pałac w Małkowie. To malownicza rezydencja, której początki sięgają XIX wieku. Biernaccy, pierwsi właściciele budynku, zapragnęli odwzorować pałac cesarza na wyspie Elbie, co z pewnością im się udało. W tym miejscu naprawdę czuć ducha historii i Napoleona Bonaparte. Oczywiście wydarzenia historyczne odcisnęły piętno na tym zabytku, ale na początku lat 2000 udało się przywrócić mu świetność. Pozostając w prywatnych rękach, cieszy on swoją zachwycającą architekturą i pozostaje otwarty dla gości. Z tego przywileju skorzystali Natalia i Jakub.

Wnętrze pałacu okazało się być idealne podczas sesji ślubnej, a także wcześniejszych przygotowań. Wszystkie pamiątki, odrestaurowane zabytki, połączone  z nutą świeżości i klasycznej nowoczesności pozwoliły na osiągnięcie zachwycającego efektu sesji. Jakub, którego fotografowaliśmy w tych okolicznościach, czuł się tam swobodnie i naturalnie. Wszystkie detale tego budynku idealnie współgrały z klimatem przyszłych Państwa Młodych i stylem ślubu, na jaki się zdecydowali. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tak zachwycających wnętrz! Przepiękna klasyka, stonowane kolory, zachwycające dekoracje – to tylko niektóre atuty tego miejsca. Z pewnością Pałac w Małkowie stanowi doskonały wybór dla tych Par Młodych, które cenią sobie klimatyczne wnętrza i marzą o klasycznym ślubie. Jeśli myślicie, że pamiątki z XIX wieku i styl pałacu może przytłaczać, nic bardziej mylnego. Zobaczcie sami zdjęcia – tutaj wszystko idealnie współgra. Nie znajdziecie żadnego przypadkowego elementu ani nic zbędnego w całościowym wystroju wnętrza.

Jakub, który przygotowywał się do ślubu w pałacu, sam podzielał nasz zachwyt. Jego bliscy również nie szczędzili słów uznania za dokonany wybór przyszły Małżonków i docenili tamtejszą aranżację, zwracając szczególną uwagę na detale. Wszystko idealnie wkomponowało się w stylistykę zdjęć oraz podkreślało charakter ślubu, delikatność i subtelność uczucia Natalii i Jakuba, a także klimat zaślubin.

Pałac Małków – Protestancki Ślub Plenerowy

Ach, jaki to był ślub! Nie brakowało wzruszeń! Przepiękna modlitwa śpiewana, ogromne emocje sięgające zenitu, skupienie wśród gości i pełne zaangażowanie młodych podczas ceremonii zaślubin to tylko niektóre wyjątkowe chwile, które udało nam się uchwycić na zdjęciach. Plenerowy ślub ma to do siebie, że zawsze nas zachwyca i daje ogrom możliwości fotograficznych. Szerokie, klasyczne kadry, wspaniała gra światła i kolorów przyrody pozwalają na wydobycie niepowtarzalnych uczuć, towarzyszących młodym, a także uchwycić emocje gości. A wierzcie nam – był ich ogrom! To były naprawdę niepowtarzalne zaślubiny. Pastor, który przewodził ceremonii urzekł nas naturalnością i pełnym zaangażowaniem. Gdy Natalia i Jakub modlili się śpiewając, wszystkie oczy były zwrócone na nich. To niepowtarzalna chwila! Czułość, z jaką wpatrywali się w siebie Natalia i Jakub zachwyciła nas. To prawdziwa miłość, pełna szacunku do siebie, zrozumienia, cierpliwości oraz zaufania. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu i uchwycić na fotografiach tak wyjątkowe chwile.

Wesele w Zespole Pałacowo-Parkowym w Małkowie

Przyjęcie weselne odbyło się w Zespole Pałacowo – Parkowym w Małkowie. Wspaniała sceneria, sierpniowa upalna sobota i możliwości organizacyjne, które oferuje pałac okazały się strzałem w dziesiątkę. Jako fotografowie mogliśmy cieszyć się udanymi kadrami. Pałac oferuje przyjęcia weselne zawrócono w dostępnej sali bankietowej jak i w plenerze. Przepiękny taras, dostępny dla wszystkich, pozwala nie tylko zaczerpnąć powietrza, ale również zachęca do szalonych tańców i zabaw. Pałac to doskonałe miejsce dla osób, które planują plenerowy ślub. Właściciele pozwalają na dowolne konfiguracje i wykorzystanie obiektów tego budynku, co zasługuje na szczególną pochwałę. To doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, osób ceniących sobie naturalność oraz klasykę.

Tańce, zabawy weselne, czy po prostu strefa relaksu i odpoczynku stały się tutaj kluczowe. Goście czuli się wspaniale! Obsługa, doceniając sierpniową pogodę, w porozumieniu z Parą Młodą zaprosiła gości na tort weselny w ogrodzie. Młodzi w pełni zadbali o swoich gości, oferując im pełen komfort podczas przyjęcia weselnego, jak i podczas zaślubin. Wśród gości przeważali młodzi ludzie oraz dzieci, co jeszcze bardziej oddawało charakter przyjęcia weselnego. Ani na chwilę nie było nudy! Wszyscy doskonale się bawili, tańczyli i boso biegali po trawie. W naszym odczuciu czuli się bardzo swobodnie i prawie nie zauważali naszej obecności. 

Na koniec dzielimy się z Wami partnerami. Jeśli urzekły Was detale, coś Was zachwyciło, podajemy Wam od razu gotowe rozwiązanie, z którego możecie korzystać śmiało i nawet powołać się na nas:

Miejsce: Pałac w Małkowie link
Fotograf: Wspólna Droga link
Suknia ślubna: Asos link
Garnitur: Vistula link
Obrączki: Briju link
Fryzjer: Wyczesane link
Kwiaty: Zielone Klimaty link
Wedding Planners: MarryLand link
Tort: Cukiernia WARTA link
Papeteria: Strona Wesela link

 Szukasz fotografa z Łodzi?

Każdy ślub jest dla nas wyjątkowy. Każde przygotowania niepowtarzalne, bo pozwalają poznać nam niesamowitych ludzi. Każde przyjęcie weselne jest inne, zaskakujące, szalone. Dlatego też ogromnie doceniamy fakt, że to nam powierzacie swoje zaufanie w tym wyjątkowym dniu. Jeśli nie macie pewności, jakie miejsce wybrać na zaślubiny, nie wiecie, czy sala, która wpadła Wam w oko będzie dobrym pomysłem – służymy radą. Rozmowa z nami to żadne zobowiązania. Z całego serca postaramy się Wam doradzić i wybrać wspólną drogę na ten dzień.

Śmiało, napiszcie do nas!

Podziel się miłością

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *