fbpx

Plener ślubny na Słowacji – Szczyrbskie Jezioro

Zapierające dech w piersiach widoki, nietuzinkowe krajobrazy i oni - Asia i Bartek - zakochani po uszy w sobie i w górach. Zapraszamy Was na tatrzański szlak. Jesteście gotowi na wędrówkę?

Plener ślubny na Słowacji – Szczyrbskie Jezioro

Asia i Bartek to nasi znajomi. Wiedzieliśmy, że z nimi podczas reportażu ślubnego nie będzie nudy. Obydwoje kochają góry – to ich drugi dom. Uwielbiają przemierzać różne szlaki, wybierają oryginalne miejsca – po prostu wędrują.

Sesja ślubna w górach

Jakie miejsce mogli wybrać wędrowcy, jeśli nie zachwycające Tatry?! Dla nich, byliśmy gotowi zdobywać wszystkie wyznaczone szczyty i zrealizować plener ślubny tak, by spełnić marzenia Państwa Młodych. Co ważne – Asia i Bartek wybrali miejsca, w których czują się najlepiej. Bez wątpienia miało to ogromny wpływ na powstałe z pleneru ślubnego kadry.

Plener ślubny w górach

Sesja ślubna w górach to marzenie wielu par, które podobnie jak Asia i Bartek, kochają górskie wędrówki. Nasi znajomi wybrali właśnie Szczyrbskie Jezioro, by tam zrealizować swój plener ślubny. Nam, fotografom, zależy na zadowoleniu Państwa Młodych, którzy wybierają nas do uwiecznienia swojej miłości. Udajemy się z nimi w każde miejsce – nawet zagraniczne. Co ważne – sesja ślubna w górach wcale nie musi wiązać się z długą i mozolną wędrówką. Szczyrbskie Jezioro daje wiele możliwości. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą, by ich sesja ślubna w górach została wykonana tak, aby uchwycić piękno przyrody. Miejsce to cieszy się łatwą dostępnością, atrakcyjnością krajobrazową, gdzie mamy wspaniałe i zapierające dech widoki, a także jest niezwykle romantyczne. Słowem – idealne na górski plener ślubny wykonywany o każdej porze roku!

Szczyrbskie Jezioro na Słowacji – pomysł na plener ślubny w górach

Plener ślubny podzieliliśmy na dwa dni. Pierwszego dnia, wyjechaliśmy nad ranem, by zdążyć wykorzystać najpiękniejszą grę świateł w Wysokich Tatrach po słowackiej stronie. Gdy dotarliśmy na miejsce, przywitał nas deszcz. Sądzicie, że to mogło zepsuć nasze plany? W żadnym wypadku! Przystąpiliśmy do pracy, gdy tylko przestało padać.  To jeszcze bardziej dodało uroku temu miejscu i wpłynęło na niepowtarzalny klimat zdjęć. Dostępność pobliskiego parkingu pomogła nam w wykonaniu zachwycających kadrów, na których widać miłość Państwa Młodych do siebie, a także do gór. Plener ślubny w górach na Słowacji okazał się dla Asi i Bartka strzałem w dziesiątkę! Podczas przygotowania się do pleneru ślubnego w górach ważne jest dokładne przemyślenie tematu i wykorzystanie potencjału wybranego miejsca do maksimum. Z naszej strony dołożyliśmy wszelkich starań, by tak właśnie było. Nie mogło więc zatem zabraknąć fotografii ślubnych z drona. Praca z tym sprzętem daje wiele możliwości – szerokie kadry, piękno natury, zupełnie inna perspektywa – to jedynie niektóre atuty, które finalnie tworzą niepowtarzalna pamiątkę na długie lata.

Wschód Słońca na Gubałówce – górski plener ślubny w Polsce

Drugiego dnia wybraliśmy się na Gubałówkę, by tam uchwycić miłość Asi i Bartka przy wschodzie słońca. Ach jakie to były emocje! Jaki klimat towarzyszący wykonywaniu tego górskiego pleneru ślubnego! Zupełnie inne okoliczności pogodowe, inne krajobrazy, inne stroje – Pani Młoda zmieniła suknię. Po śniadaniu, gdy wróciliśmy z pierwszej części pleneru drugiego dnia, zdecydowaliśmy się jeszcze raz pojechać na Słowację, by tam wykonać kilka niezwykłych kadrów, którym towarzyszyła słoneczna pogoda. Gra świateł i promienie słoneczne idealnie dopełniły klimat tamtejszej górskiej sesji ślubnej. Udało nam się być jednocześnie w dwóch miejscach! Zobaczcie na ostatnie fotografie – wykonane zostały na granicy polsko-słowackiej.

Sesja plenerowa w górach to naprawdę dobry pomysł!

Plener ślubny w górach to doskonały pomysł zarówno dla zapalonych wędrowców, jak i dla osób marzących o nietuzinkowych i zachwycających fotografiach. Nie chcecie jechać nad Morskie Oko? Sesja ślubna na Słowacji to naprawdę dobry pomysł! Można tam w łatwy sposób dotrzeć samochodem i uchwycić jedno z najpiękniejszych górskich jezior i oczywiście Was, drodzy Państwo Młodzi. Macie inne ulubione miejsce, które zachwyca górskim klimatem? Pokażcie je nam! Dla Was realizujemy plener ślubny, jakiego tylko pragniecie! Jeśli zdjęcia urzekły Was tak samo, jak nas, zapraszamy do kontaktu – chętnie spełnimy Wasze marzenia o górskim plenerze ślubnym.

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *