fbpx

Plener ślubny na zamku w Mosznej

Bajkowy plener ślubny na Zamku w Mosznej to marzenie Dagmary i Karola, które udało nam się spełnić. Przenieście się z nami w to magiczne i romantyczne miejsce. Zapraszamy!

Dagmara i Karol to para, której nie brakuje energii i chęci do działania. Wszystko zaczęło się od studiów, pracy nad wspólnymi projektami. Z czasem przyjaźń zamieniła się w miłość, którą mieliśmy przyjemność fotografować. Spotkaliśmy się podczas jednego z najważniejszych dni dla Nich, ale dzisiaj chcemy Wam pokazać ich plener ślubny, który bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie.

Plener ślubny w Mosznej

Zamek w Mosznej, dawna siedziba Tiele-Wincklerów, to z pewnością jeden z najpiękniejszych zabytków nie tylko na terenie samej Opolszczyzny, ale i całej Polski. Odnowiony po pożarze w 1896 roku stanowi doskonałe tło do plenerów ślubnych. Ta barokowa rezydencja z pewnością zachwyca niejedną parę, która szukając fotografa, natknie się na sesję ślubną wykonywaną w tym miejscu.

Letni dzień, kiedy wykonywaliśmy zdjęcia, okazał się idealnie cieszyć nad światłem i kolorami. Miejsce, które Dagmara i Karol wybrali to zamek w Mosznej – jak sami podkreślają – jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Upał doskwierał, w cieniu temperatura sięgała około 32 stopni, a widmo nadchodzącej burzy wisiało nad nami. Marzeniem było uchwycić ich miłość na tle tego pięknego zabytku.

Plener ślubny jak z bajki, czyli sesja na zamku w Mosznej

Słynący z 99 wież i 365 pomieszczeń zamek w Mosznej bez wątpienia zachwyca zarówno przybywających tutaj turystów z Polski, jak i zagranicy. To niezwykle urokliwe i malownicze miejsce idealnie sprawdza się jako sceneria do zdjęć, tworząc bajkowy klimat sesji ślubnej. Tak było w przypadku Dagmary i Karola. Jak sami mówią, czuli się jak księżniczka i książę. Doskwierający upał odgrywał rolę drugorzędną – zachwyt nad tą piękną budowlą wziął górę. Niesamowite mury, niekiedy mroczne i surowe zakamarki oraz tajemnicze legendy związane z zamkiem w Mosznej – to wszystko jeszcze bardziej podkreślało bajkowy klimat pleneru ślubnego.

Dostępność tego monumentu sprawiła, że mogliśmy wykonać naprawdę piękne zdjęcia ślubne. Za dodatkową opłatą można wykonać plener ślubny w pałacu w Mosznej, wchodząc do niektórych komnat. Oczywiście wcześniej warto skontaktować się telefonicznie z obsługą zamku, by mieć pewność, czy wybrane przez nas komnaty będą wtedy dostępne.

Zespół pałacowo-parkowy w Mosznej – czy warto wykonać tam plenerową sesję ślubną?

Jesteśmy zwolennikami, by Para Młoda, decydująca się na plener ślubny, wybrała takie miejsce, które w pełni odda ich charakter, preferencje, poczucie estetyki i spełni marzenia o pięknych fotografiach. Jeśli Was, podobnie jak Dagmarę i Karola, urzeka bajeczny klimat, zespół pałacowo-parkowy w Mosznej to doskonały wybór, by wykonać tam sesję ślubną. Niezwykle romantyczne miejsce, dopełniona niepowtarzalnymi pomnikami przyrody idealnie komponuje się z garderobą ślubną w stylu glamour. Szerokie suknie, koronki, długie zwiewne welony – to wszystko rewelacyjnie zamyka się w kadrach wykonanych właśnie na zamku w Mosznej. Dagmara i Karol są tego doskonałym przykładem. Ich czułość i delikatność zostały uwiecznione na tle surowych murów, które wywołały piękny kontrast i jednoczesne dopełnienie ich fotografii ślubnych. Marzycie o bajkowych fotografiach ślubnych? Jeśli tak, zdecydowanie polecamy to miejsce!

Jak Piękna i Bestia, czyli plener ślubny na zamku w Mosznej

Wykonywanie pleneru ślubnego na zamku w Mosznej to dobre rozwiązanie dla tych, którzy marzą o wcieleniu się w rolę księżniczki i księcia. Wchodząc na teren pałacowo-parkowy tamtejszego obiektu, nie sposób nie ulec jego urokowi. Dagmara i Karol byli oczarowani, co widać na ich zdjęciach ślubnych. 

Na zamku, w pałacu – plener ślubny w bajkowym stylu

Pewnie dla wielu z Was plener ślubny w takim stylu, jakiego zapragnęli Dagmara i Karol to spełnienie marzeń. Oczywiście zamek w Mosznej nie jest jedynym takim wspaniałym miejscem w Polsce! Praktycznie w każdym województwie znajdziemy niesamowite zabytki i budowle, które mogą służyć jako tło do zdjęć ślubnych. Możemy dla Was i z Wami pojechać w dowolne miejsce. Wszystko po to, by w pełni zrealizować Wasze oczekiwania. 

Jeśli marzycie o podobnych fotografiach, chętnie wykonamy je dla Was. Nie macie pomysłu, gdzie plener ślubny mógłby zostać zrealizowany? Skontaktujcie się z nami, a chętnie Wam podpowiemy!

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *