fbpx

Plener ślubny w Pałacu w Radziejowicach

Lato zbliżało się ku końcowi, trzeba było wracać, ale między nami pojawiła się pewna więź, które nie chcieliśmy zrywać. Wiedzieliśmy, że nie zapomnimy o sobie, a przed nami został tylko ostatni semestr studiów.

Czasy studenckie wspominamy ze szczególnym wzruszeniem, bo właśnie w tamtym okresie się poznaliśmy. – Alicja zaczyna opowiadać, po czym dodaje – Wyjechaliśmy do małego miasteczka nad jeziorem, tuż pod Bydgoszczą, na prace sezonowe, by zarobić trochę pieniędzy. Lato zbliżało się ku końcowi, trzeba było wracać, ale między nami pojawiła się pewna więź, które nie chcieliśmy zrywać. Wiedzieliśmy, że nie zapomnimy o sobie, a przed nami został tylko ostatni semestr studiów. Alicja z uśmiechem wspomina – Później wyjechaliśmy do Poznania, by zamieszkać razem. I tak jest do teraz. A jeśli chodzi o zaręczyny – Alicja spogląda na aktualnego już męża – odbyły się one w domowym zaciszu, romantycznie, skromnie. Razem chcemy dzielić nasze, już wspólne życie, pełne pasji do podróżowania i fotografii.

Alicja i Yevhenii – Plener ślubny w Pałacu w Radziejowicach

Alicja i Yevhenii to wspaniała para! Radośni, zachowujący pełną swobodę i naturalność, w ogóle nie stresowali się podczas zaślubin. W ich oczach było jedynie widać to, że nie mogą doczekać się, kiedy wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej. Na plener ślubny, który był uwieńczeniem tej wyjątkowej chwili i jednego z pierwszych wspólnych dni, będąc już małżonkami, wybrali Pałac w Radziejowicach.

Sesja ślubna – Pałac Radziejowice

Cały zespół parkowych Pałacu Radziejowice zachwyca. Przeróżne budynki na tle niesamowitej przyrody,  w połączeniu z piękną, polską jesienią okazały się doskonałym wyborem na plenerową sesję ślubną. Zaczęliśmy od Dworu Modrzewiowego. Delikatne słońce, wpadające w kadry, podkreślało samoistny blask zakochanych, ich radość oraz miłość.  Dwór Modrzewiowy, sięgający pierwszej połowy XIX wieku, zachwycił nas wspaniałym utrzymaniem i otaczającą go scenerią. Alicja i Yevhenii nie pozowali. Cieszyli się wspólnymi chwilami, korzystali z możliwości spaceru, spoglądali na siebie czule. Naszym zadaniem było uchwycenie ich wewnętrznego piękna i niesamowitego uczucia ich łączącego.

Pałac Radziejowice – plener ślubny

Jeżeli nie macie przekonania, czy jesień jest dobrą porą roku na ślub i późniejszą sesję ślubną, przygotowany plener ślubny w Radziejowicach, którego bohaterami byli Alicja i Yevhenii, niech będzie dla Was odpowiedzią. Złota jesień okazała się doskonałym dopełnieniem kadrów sesji ślubnej. Wszystkie obiekty Pałacu w Radziejowicach położone są na tle pięknego parku, który szczególnie prezentuje się jesienią. Słoneczna aura, lazurowe niebo i ostatnie promienie słońca tego dnia, dopełniły wszystkie kadry z sesji plenerowej. Główny pałac sięga swoją historią XV wieku. Odnowiony, przy zachowaniu najważniejszych jego elementów i detali, posłużył nam jako tło miłości Pary Młodej. Jezioro tuż obok, z przepięknym drewnianym mostem, okazało się doskonałym wyborem na zdjęcia ślubne z drona. Przyjrzyjcie się tym niesamowitym kolorom jesieni, doskonale podkreślającymi Parę Młodą.

Gdybyśmy nie poczekali do zachodu słońca, żałowalibyśmy tego. Wykonując jesienną sesję ślubną, należy wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nam wtedy przyroda. A wierzcie nam – jesienne słońce jest niepowtarzalne. Alicja i Yevhenii przekonali się o tym sami. Okazując sobie czułość, chwytaliśmy w kadry ich najdrobniejsze gesty i uczucie ich łączące.

Dopełnieniem sesji ślubnej w Pałacu w Radziejowicach okazały się być kolorowe race. Na tle tamtejszego kompleksu prezentowały się niesamowicie!

Sesja ślubna w zespole pałacowo-parkowym w Radziejowicach

Marzycie i podobnej sesji ślubnej? Szukacie miejsca na jesienny plener ślubny w przyszłym roku? Skontaktujcie się z nami. Chętnie podpowiemy, gdzie możecie znaleźć piękną przyrodę i nietuzinkowe budynki. Spodobały Wam się zdjęcia Alicji i Yevheniego? Powiedzcie nam o tym! Na pewno znajdziemy wolny termin także na uchwycenie Waszych pierwszych kroków na wspólnej drodze.

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *