fbpx

Pomoc Wedding Plannera – kiedy warto się na nią zdecydować?

Przygotowania do ślubu bywają wymagające i czasochłonne. Jeżeli nie macie na nie czasu – dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług specjalisty: Wedding Plannera – jednego z wielu fachowców, którego spotykacie na swojej drodze do wymarzonego dnia. Wokół tego zawodu krąży wiele plotek, a większość z nich to zwykłe mity, które w łatwy sposób można obalić. Zacznijmy więc od tego – kiedy warto zdecydować się na Wedding Plannera? W tekście znajdziecie też przydatne wskazówki, w jakim zakresie może Wam pomóc i dowiecie się, czego nie należy się obawiać.

Pomoc Wedding Plannera - kiedy warto się na nią zdecydować?

Chcesz oszczędzić czas i nerwy? Wedding Planner jest dla Ciebie!

Jesteście zabiegani, nie macie czasu, a może dodatkowo mieszkacie za granicą? Organizacja ślubu i przyjęcia w takim przypadku nie należy do najłatwiejszych. Nie wszystkie kwestie można załatwić na odległość. Dodatkowo mnogość ofert sprawia, że w wielu przypadkach niepotrzebnie stracicie czas na przeglądanie propozycji podwykonawców, którzy ostatecznie nie spełnią Waszych kryteriów.

Wedding Planner posiada doświadczenie, ale co najważniejsze – katalog sprawdzonych podwykonawców, z których usług korzysta. Wystarczy, że przedstawicie specjaliście swoje wymagania, a on wybierze z niego oferty, które trafią w Wasz gust.

Warto także pamiętać, że to postronna, obiektywna osoba, która nie podchodzi tak emocjonalnie do przygotowań oraz przebiegu uroczystości, jak sami zainteresowani, czy rodzina. Koordynując przygotowania oraz sam przebieg uroczystości może dostrzec znacznie więcej niż Para Młoda, a więc dopilnować wszystkiego w najdrobniejszych detalach – nie narażając Was na niepotrzebny stres.

W czym pomoże Ci Wedding Planner?

Tak naprawdę, to od Was zależy, jaką formę pomocy wybierzesz. Wiele osób decyduje się na kompleksową obsługę – począwszy od wyboru motywu weselu, sali, w której znajduje się przyjęcie, stylizacji ślubnych, przez podpisywanie umów i wreszcie kończąc na koordynacji przyjęcia oraz uporządkowaniu wszelkich kwestii po jego zakończeniu. Możecie jednak skorzystać z pomocy w jednym, wybranym obszarze lub zdecydować się na samą koordynację przyjęcia, jeżeli całą resztą zajęliście się sami.

Na każdym etapie musicie pamiętać o jednym – Wedding Planner działa tak, aby zadowolić Was i spełnić wszelkie marzenia. Nie obawiajcie się kreatywnych pomysłów, czy wizji przyjęcia, z którymi nie spotkaliście się dotąd u znajomych. Im większe stawiacie nam wyzwanie, tym ciekawsza okazuje się nasza współpraca.

To tylko mit! Czego nie musisz się obawiać?

Tak, jak wspomniano na początku – z zawodem Wedding Plannera wiąże się wiele różnych opinii. Najważniejsze, co powinniście wiedzieć – nie narzucamy Wam własnej wizji i nie decydujemy za Was. Pomagamy, podsuwamy pomysły, inspirujemy. Staramy się zrobić wszystko, aby uwzględnić Wasze wymagania i dostosować je do możliwości finansowych, jakimi dysponujecie. Bazując na stałych współpracach z podwykonawcami, często jesteśmy w stanie wynegocjować znacznie lepsze stawki za konkretną usługę. Czuwamy nad sprawami, które nam powierzacie, gasimy tak zwane pożary i robimy wszystko, aby w Waszej pamięci zachować najlepsze wspomnienia.

Tekst powstał we współpracy z Joanną Białoszewską – WEDDING & EVENT AGENCY JOANNA BIAŁOSZEWSKA. A inspirację do skorzystania z usługi Wedding Plannera znajdziecie na jej stronie internetowej, Facebooku lub Instagramie, gdzie podejrzycie jak ten zawód wygląda od kuchni.