fbpx

Sesja narzeczeńska w przytulnym mieszkaniu w Łodzi

Sesja narzeczeńska w dwóch miejscach? Oczywiście! Wszystko, czego tylko zapragniecie. Liczycie się Wy i Wasze uczucia, które chcemy zamknąć w najpiękniejszych kadrach. Zobaczcie, jak wyglądało to w przypadku Magdy i Kuby.

Sesja narzeczeńska Magdy i Kuby

Z Magda i Kubą mieliśmy przyjemność pracować kilka razy. Zanim fotografowaliśmy ich w dniu ślubu, spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. Na początek umówiliśmy się w ich mieszkaniu. To zdecydowanie najczęstsze miejsce, jakie wybierają narzeczeni, żeby uwiecznić swoje uczucie. Jeśli nie jesteście zainteresowani sesją plenerową, domowe zacisze sprawdzi się świetnie. Uważacie, że Wasze mieszkanie nie do końca spełnia oczekiwania, jakie macie względem tła do sesji narzeczeńskiej? Wspólnie znajdziemy inne miejsce. Od Was zależy, w jakim stylu i w jakim klimacie zostaną wykonane fotografie. Pamiętajcie – to Wasza pamiątka i Wy macie się czuć dobrze podczas sesji narzeczeńskiej!

Wydaje się Wam, że sesja narzeczeńska w Łodzi  to nuda, szarość i ogromne wyzwanie? Nic bardziej mylnego! Nazywana polskim Manchesterem, Łódź, słynie z pięknych kamienic, powstałych na początku XX wieku. To właśnie na ten okres przypada największy rozrost miasta, kiedy to z małego miasteczka, liczącego cztery tysiące mieszkańców, rozrasta się do metropolii, którą w roku 1900 zamieszkiwało trzysta tysięcy osób. I to wszystko w siedemdziesiąt lat! Sesje narzeczeńskie w Łodzi to doskonały pretekst, by wykorzystać najlepsze aspekty miasta, czyli piękne kamienice i klimatyczne miejsca o wspaniałej przeszłości i historii.

Sesja zaręczynowa w przytulnym mieszkaniu w Łodzi

I to właśnie znalazło odzwierciedlenie u Madzi i Kuby. Mieszkanie w jednej z kamienic, które sami zaprojektowali, okazało się niezwykle jasne, przestronne i doskonale w ten sposób dopełniało przygotowywane przez nas kadry. Zaczęliśmy od pogawędki. Narzeczeni usiedli na kanapie, rozmawialiśmy i… tak właśnie powstały zdjęcia. W naszej pracy stawiamy na naturalność. Magda i Kuba szybko oswoili się z aparatem, co zaowocowało zatrzymaniem ich codzienności i uczuć na fotografiach. Mogliśmy wzajemnie się poznać, omówić preferencje, dotyczące fotografii oraz odkryć indywidualne poczucie estetyki, co ułatwiło nam pracę przy reportażu ślubnym, który mieliśmy okazję później realizować. W ich mieszkaniu wykonaliśmy pierwszą część sesji narzeczeńskiej. Zależało nam na lekkości zdjęć, dlatego postawiliśmy na minimalizm. Podczas sesji narzeczeńskiej nie wykorzystywaliśmy gadżetów. Skupiliśmy się tylko na nich samych. Wyróżniliśmy jedynie przepiękne zaproszenia ślubne, które mieli przygotowane oraz coś, co rewelacyjnie oddało charakter i pasję Jakuba – oldschoolowy gameboy color. Co jeszcze zasługuje na wyróżnienie? Fotografie wykonywane w mieszkaniu idealnie zostały dopełnione tamtejszymi detalami i dodatkami, takimi chociażby jak ogromne grafiki. 

Zresztą zobaczcie sami. Przyjrzyjcie się ich uczuciu, bliskości i czułości.

Hotel Puro – Sesja narzeczeńska w Łodzi

Z ich mieszkania przenieśliśmy się w mury Hotelu Puro, mieszczącego się w centrum Łodzi, gdzie później powróciliśmy wykonując sesję ślubną. W drugiej części sesji narzeczeńskiej w Łodzi, we wspomnianym hotelu, zdecydowaliśmy się na zdjęcia w stylu glamour. Narzeczeni porzucili domowy outfit na rzecz strojów wieczorowych. Spacerując po Hotelu Puro mieliśmy mnóstwo możliwości do wykonania pięknych, a zarazem intymnych kadrów. Sesja narzeczeńska ma to do siebie, że możemy wykonać ją w dowolnym, wybranym przez Was stylu. Najważniejsze to abyście Wy, zakochani, czuli się jak najlepiej i naturalnie w wybranym przez siebie otoczeniu. Tak też było w przypadku Magdy i Kuby. Klimat wykonanych zdjęć mówi sam za siebie! Ich spontaniczność podczas fotografowania doskonale wpisały się w design budynku i jego wystroju. Indywidualny styl i charakter pomogły nam zatrzymać na fotografii miłość narzeczonych. Sesję narzeczeńską Magdaleny i Jakuba wykonaliśmy spacerując po hotelowym lobby, odwiedzając taras oraz pozostając na dłużej w niezwykłej sali kinowej – Cinema Paradiso. Na dłużej zatrzymaliśmy się przy klimatycznych lampach, których światłocienie rewelacyjnie współgrały z klimatem wykonywanych zdjęć.

Szukasz fotografa z Łodzi?

Spodobało się Wam miejsce w okolicy Łodzi? A może zupełnie w innej części Polski? Chętnie tam z Wami pojedziemy! Wspólnie wymyślimy doskonałą sesję narzeczeńską, która będzie odzwierciedleniem Waszych oczekiwań. Nie ważne czy odbędzie się w mieszkaniu czy w plenrze.

 Marzysz o kreatywnej sesji narzeczeńskiej? Wykonamy ją dla Ciebie w takim lub w zupełnie innym stylu. Napisz do nas!

Podziel się miłością

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *