Jest wiele czynników, które trzeba spełnić, aby móc zachwycać się fotografią i filmem ślubnym. I my je znamy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji tego, co możemy dla Was wykonać. Fotografia ślubna oraz film ślubny to nasza główna sfera działalności, ale nie zamykamy się jedynie na takie kadry. Wręcz przeciwnie! Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, kochamy nowe wyzwania. Nie znaleźliście w naszej ofercie tego, czego szukacie? Skontaktujcie się z nami, a postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Gwarantujemy kreatywne zdjęcia i filmy, które z biegiem czasu nie stracą swojego uroku i będą cieszyły Was przez długie lata. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Sprawdźcie, co mamy do zaoferowania!

Współpraca

Fotografia Ślubna


Wiemy, że rola fotografa ślubnego nie ogranicza się wyłącznie do samej ceremonii. Dlatego też nasz fotoreportaż zaczyna się już w trakcie przygotowań do ślubu, gdzie uwiecznimy wszystko to, co najważniejsze, ale i wszelkie cenne detale jak obrączki, welon czy spinki do mankietów. Następnie towarzyszyć będziemy parze młodej podczas ceremonii w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, aby po wszystkim udać się do sali weselnej. Z racji tego, że naszą pasją i pracą jest reportaż ślubny – staramy się wmieszać w tłum gości i dyskretnie wykonywać jak najlepsze i jak najmniej pozowane, naturalne zdjęcia, na których widnieją prawdziwe emocje.

Film Ślubny


Dynamicznie zmontowany 3-5 minutowy zwiastun, pełen przemyślanych ujęć, odpowiednio dobranych kolorów, muzyki i przemówień. Stworzony w idealnej kompozycji, aby pokazać jakie emocje panowały tego dnia. Pozwalający Wam przeżyć swój dzień ślubu i wszystkie emocje, które się z nim wiązały jeszcze raz. To jest film ślubny szyty na miarę. Idealny do oglądania w kółko i udostępniania go znajomym i rodzinie. To nasz flagowy produkt i jesteśmy dumni, że możemy poświęcić dużo czasu na tworzenie tych krótkich klipów. Dłuższy materiał zmontowany chronologicznie ± 40 minut. Film stworzony z największą starannością dla wielbicieli dłuższych produkcji. To dla nas już nie tylko filmy, ale historie pełne miłości. Główni bohaterzy tych opowieści stali się częścią naszego życia. Mieliśmy zaszczyt tworząc ich ‘love story’. Nie zabraknie w nim Waszej przysięgi oraz pełnego pierwszego tańca.

Współpraca

Zdjęcia i filmy z drona


Nowa technologia to nowe możliwości do wykonania niesamowitych zdjęć. Mając to na uwadze, naszym sesjom plenerowym towarzyszy dron renomowanej i sprawdzonej marki DJI. Za jego pomocą tworzymy zapierające dech w piersiach powietrzne kompozycje, gdzie tłem staje się bujna, zielona roślinność, surowe skały, pobliskie jezioro czy morze. Ujęcia z lotu ptaka pozwalają sfotografować i sfilmować parę młodą w zupełnie oryginalny i niespotykany sposób. Tak emocjonujące fotografie i filmy ślubne staną się niezastąpioną pamiątką na lata.

Nasza oferta cenowa pakietów foto + video

Współpraca

STANDARD

Obejmuje:
○ przygotowania
○ ceremonię
○ przyjęcie weselne do 23:00
○ sesję plenerową w dniu ślubu

Otrzymujecie:
○ zdjęcia i film w formie elektronicznej
○ minimum 400 zdjęć po autorskiej obróbce
○ mini klip oraz film 35 min
○ prywatną galerię internetową

8000 zł

Współpraca

PREMIUM

Obejmuje:
○ przygotowania
○ ceremonię
○ przyjęcie weselne do 01:00
○ sesję plenerową w dniu ślubu

Otrzymujecie:
○ zdjęcia i film na pendrive
○ minimum 500 zdjęć po autorskiej obróbce
○ mini klip oraz film 45 min
○ ujęcia z drona
○ prywatną galerię internetową

10000 zł

Współpraca

EXCLUSIVE

Obejmuje:
○ przygotowania
○ ceremonię
○ przyjęcie weselne do 01:00
○ plener ślubny innego dnia

Otrzymujecie:
○ zdjęcia i film na pendrive
○ minimum 550 zdjęć po autorskiej obróbce
○ mini klip oraz film 60 min
○ ujęcia z drona
○ prywatną galerię internetową

12000 zł

Zarezerwuj termin